فروش در کسب و کار: مقدمه

برای کسب تجربیات و آمادگی در این بخش تا پایان همراه مان باشید. آموزش فروش یک بخش مهم و اساسی در چرخه فعال تجارت است. فروشندگانی که به شیوه نادرست آموزش دیده ­اند، اغلب اطمینان غلط و تعهد نادرستی را فراهم می­کنند که مدیریت بعداً متوجه می­شود که جبران آن چقدر هزینه­ بر است. در ادامه با وبسایت بیوتی تم همراه باشید.

چگونه فروشمان را فرم دهیم

سخنی وجود دارد که می­گوید، “یک فروشنده خوب کسی است که یک شانه را همراه با سود به یک مرد طاس می­فروشد و باعث می­شود که آن مرد درباره آن، احساس خوبی داشته باشد”. در وضعیت موجود بیکاری در کشورهایی مانند هند، زمینه در حال ظهوری برای یک فروشنده خوب همراه با تعداد زیادی از کارفرمایان عالی وجود دارد.

در یک شرکت صنفی، چه کوچک و چه بزرگ، یک جایگاه کلیدی به نام مدیر فروش وجود دارد که رؤسا بسیار عاشق آنها هستند، و آنها از بخش HR تقاضا می­کنند که در استخدام مناسب­ترین فرد برای این جایگاه، نهایت تلاش خود را بکنند.

وظایف عمده مدیر فروش، شامل موارد زیر است:

  • تعیین اهداف و میزان فروش
  • طرح­ریزی برنامه فروش
  • تحلیل داده­ها
  • تعیین محدوده فروش
  • نظارت بر اعضای تیم فروشش
  • درگیر شدن در فرایند استخدام و اخراج

غیر از همه وظایفی که در بالا ذکر شدند، مهمترین نقش یک مدیر فروش، فراهم کردن آموزش فروش برای اعضای تیمش است. این آموزش به آنها در رسیدن به اهدافشان و اثبات کارایی­شان کمک می­کند.

One thought on “فروش در کسب و کار: مقدمه

  1. شاهد گفت:

    “یک فروشنده خوب کسی است که یک شانه را همراه با سود به یک مرد طاس می­فروشد و باعث می­شود که آن مرد درباره آن، احساس خوبی داشته باشد” خوب راحت بگید کلاه گذاشتن سر مردم ساده و در آوردن پول از جیب اونها و گذاشتن اون پول تو جیب خودمون دیگه. واقعا نظام سرمایه داری چه میکنه با جوامع بشری…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *